میز تحریر چه کار می‌کند؟

میز تحریر چه کار می کند؟

دمـــــو ثبت نام

10 ساعت کلاس رایگان!

وبلاگ

درباره ما

به نام خدا

تدریس یکی از بهترین و با ارزش‏ترین مشاغل دنیا است که البته همیشه با مشکلاتی همراه بوده است؛ دوری محل زندگی از محل کلاس، ترافیک‏‌های پیش‌بینی نشده، ازدحام و شلوغی غیر قابل کنترل کلاس‌ها، عدم برخورداری از امکانات کمک آموزشی جانبی و…. با تمام این تفاصیل تدریس حرفه‌ی شیرینی است اگر هر استادی یک میز تحریر برای خود داشته باشد!
میز تحریر امکان برگزاری یک کلاس آنلاین را به صورت صوتی و تصویری، به سادگی و بدون نیاز به نصب نرم افزارهای پیچیده، برای کلیه اساتید ممکن ساخته است. زمان و هزینه پایین راه اندازی، سرورهای داخل کشور، عدم نیاز به سخت‌افزار و نرم‌افزار خاص و امکانات تکمیلی مانند «زمان بندی کلاسها و همایشها»، «عضویت دانشجویان در هر دوره و همایش»، «یکپارچه سازی ساده و سریع با وب سایت آموزشگاهها و موسسات»، «امکان ضبط و پخش مجدد کلاس ها و همایشهای گذشته»، و….. میزتحریر را مناسب ترین گزینه برای آموزشگاه ها و موسسات کرده است.
ضمنا این امکان برای میزتحریر وجود دارد تا به کلیه سازمان‏‌ها و آموزشگاه‏‌های متقاضی، امکان ارائه اختصاصی سرویس کلاس آنلاین را ارائه کند، آن هم بدون نیاز به اتصال به درگاه میزتحریر، با برند اختصاصی خودشان و به صورت کاملا مستقل!
میزتحریر با بهره گیری از یک ایده‌ی کاربردی گام موثری در فراگیرتر نمودن آموزش از طریق کلاس آنلاین برداشته است. با میزتحریر دیگر برای یادگیری و یاد دادن هیچ مرزی وجود ندارد! میزتحریر تنها یک محیط امن و آسوده برای یاد دادن و یاد گرفتن نیست بلکه یک دستیار همه فن حریف برای هر معلمی در هر جایی از دنیاست! با میزتحریر می‏‌توانید به آسودگی به سفر برید بدون اینکه نیاز به کنسل کردن کلاس‏‌هایتان داشته باشید.

x